راه های ارتباطی

شما می توانید از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

سوالات متداول

در این بخش سعی کرده ایم به برخی از سوالات متداول و پرتکرار کاربران پاسخ بدهیم. در صورتی که سوال شما در این لیست نیست، می توانید با پشتیبانی فروشگاه حافظ در ارتباط باشید.

فروشگاه اینترنتی حافظ با هدف ایجاد بستری امن، آسان و مطمئن برای مشاهده، بررسی و انتخاب محصولات در زمینه رایانه، لوازم جانبی و کنسول بازی به مدیریت جناب آقای امین هادیانی و توسط «پلتفرم حافظ – شرکت نگار حافظ» طراحی و راه اندازی شده است. سعی کرده ایم با ارائه دسته بندی های مختلف محصولات، بتوانید به آسانی محصولات مدنظر خود را پیدا کرده و پس از بررسی و مقایسه، اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید.

فروشگاه حافظ علاوه بر امکان خرید اینترنتی برای عموم مردم، به صورت فروش حضوری محصولات نیز دایر هست. اگر تمایل دارید که به صورت حضوری از این فروشگاه بازدید و خرید نمایید، می توانید به آدرس درج شده در همین صفحه و یا صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

این فروشگاه بستری مطمئن برای خرید محصولات رایانه، لوازم جانبی و کنسول بازی است؛ چرا که:

1- ساختار وبسایت، کاملا امن و حرفه ای طراحی شده است و اطلاعات فروشگاه و کاربران محافظت می شود.

2- این فروشگاه به صورت حضوری نیز دایر است و تمامی مدارک و مجوزات مورد نیاز نظیر پروانه کسب، اینماد، ساماندهی کسب و کارهای مجازی، اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی و … اخذ شده است.

3- پشتیبانی آنلاین فروشگاه به صورت 24 ساعت شبانه روز، آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات کاربران عزیز است.

4- تضامین مفید و کارامد برای موارد پیش بینی نشده وجود دارد. مشتریان محترم می توانند از سرویس خدمات پس از فروش فروشگاه حافظ بهره مند شوند.

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در همین صفحه و یا صفحه «تماس با ما» با کارشناسان و اپراتورهای فروشگاه اینترنتی هوم کالا در ارتباط باشید. همچنین پشتیبانی آنلاین وبسایت نیز آماده راهنمایی شما به صورت زنده می باشد.

ما کیفیت، اصالت و قیمت محصولات فروشگاه اینترنتی حافظ را تضمین می کنیم. با وجود اینکه تا امروز گزارشی بابت قیمت بالا یا مغایرت محصولات دریافت نکرده ایم، اما با این حال کاربران عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا قیمت غیرمنطقی، آن را با ما در میان بگذارند.

پس از انتخاب و بررسی محصول(ات) مورد نظر، می توانید آن را به سبد خرید حساب کاربری خود اضافه نمایید. دقت داشته باشید که خرید محصول صرفا پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، ممکن خواهد بود. پس از پرداخت مبلغ سفارش، شما می توانید وضعیت سفارش خود را از طریق حساب کاربری خود بررسی نمایید. سفارش شما پس از بررسی و پردازش کوتاه از سمت اپراتورهای فروشگاه، تایید شده و آماده ارسال به آدرس تعیین شده از سمت شما خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی حافظ، اصالت و کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین می کند و گارانتی مرجوعی کالا در صورت دریافت کالای معیوب و غیراصل را ارائه می کند. با وجود اینکه تا امروز گزارشی بابت مغایرت محصولات دریافت نکرده ایم، اما با این حال کاربران عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا دریافت کالای غیر اصل با ما در ارتباط باشند.

علی رغم اطمینان از اصالت و کیفیت محصولات فروشگاه اینترنتی حافظ، بستری فراهم کرده ایم تا کاربران بتوانند در صورت نیاز به تعویض و یا عودت کالای دریافت شده، از طریق تکمیل فرم صفحه «خدمات پس از فروش»، درخواست خود را ثبت نمایند و دیگر نیازی به تماس یا اتلاف وقت برای ارائه توضیح شفاهی به کارشناسان و … نیست. اپراتورهای فروشگاه به محض دریافت درخواست شما، آن را بررسی کرده و جهت اقدام مناسب، با شما هماهنگ خواهند شد.

تمامی تلاش ما در فروشگاه حافظ این است که سفارشات ثبت شده در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان گرامی برسد. از این رو، میانگین مدت زمانی که سفارشات ثبت شده، بررسی، تایید، آماده سازی و ارسال می شود، به صورت زیر می باشد:

  • سفارشات اصفهان: 2 الی 3 روز کاری
  • سفارشات سایر استان ها: 3 الی 4 روز کاری